Przedświąteczny weekend dla kobiet 8-10.12.2023

Koszt wyjazdu: 1100 zł

Miejsce: Pole Jogi, Ostrowo 4, 62-430 Ostrowo

Zapisy: milenakwiech@gmail.com, tel.: 500 008 339

Co planujemy?

  • 5 sesji jogi
  • 2 warsztaty kosmetologiczne
  • 2 noclegi
  • posiłki wegetariańskie – śniadanie i obiadokolacja
  • spacery medytacyjne po lesie
  • rozmowy przy kominku, opcjonalnie ognisko w zależności od pogody

Prowadzący:

Milena Wiech – nauczycielka jogi wg metody Iyengara po certyfikacji na poziomie I (Level I); biolożka, zafascynowana immunologią i współzależnością ciała i umysłu. Na drodze do egzaminu nauczycielskiego praktykowała u Nataszy Moszkowicz i Ewy Wardzały, nieustannie czerpiąc ze zrozumienia pracy w asanach i wiedzy na temat ograniczeń ciała, którymi dzieliły się obie nauczycielki. Uczy asan w niewielkim wymiarze godzin, pozyskując inspiracje z zajęć i warsztatów, prowadzonych przez takich nauczycieli, jak Justyna Wojciechowska, Monika Salitra, Christian Pisano i Gulnaaz Dashti. Przygotowanie zajęć i ich prowadzenie sprawia jej ogromną przyjemność, ale nadal największą radość czerpie z praktyki własnej. Wówczas może zgłębiać działanie w asanach i ich wpływ na emocje, co jest jej największym obszarem zainteresowania i poszukiwań.

Karolina Bobyk – kosmetolożka i trenerka. Od 14 lat pracuje ze skórą w gabinecie a także prowadząc szkolenia. Karolina wierzy, że tylko holistyczne podejście do człowieka może wyleczyć stany chorobowe i doprowadzić do pięknego i zdrowego wyglądu. Pasjonuje się w terapiach stanów zapalnych oraz rekonstrukcjach blizn. Uczy zarówno innych kosmetologów jak i wszystkich wokół jak dbać  o skórę w najmniejszych szczegółach i z miłością do siebie. Z tej pasji pisze także bloga lacura.pl i prowadzi konto na IG oraz organizuje kobiecie kręgi wsparcia. Ogromnym obszarem jej zainteresowań jest fizjologia oraz  praca z ciałem dlatego uczy innych oraz sama praktykuje jogę twarzy. Wierzy w równowagę między duchem, umysłem i ciałem a praca z ludźmi w tych obszarach sprawia jej największą satysfakcję. 

Dostępne pokoje:

  • pokój 3-osobowy z łazienką na piętrze domu, 3 łóżka pojedyncze
  • pokój 2-osobowy, 2 łóżka pojedyncze na piętrze domu (pokój jest połączony drzwiami z pokojem powyżej oraz ma odrębne drzwi na korytarz – oba pokoje można traktować jako apartament dla 5 osób z łazienką lub oddzielne pokoje. Przy rozdziale pokoi do dyspozycji gości łazienka ogólnodostępna na piętrze
  • pokój 2/3-osobowy na parterze (łóżko podwójne i pojedyncze – może być dla pary z dzieckiem albo dwóch osób śpiących osobno), łazienka ogólnodostępna na parterze
  • 4-osobowa antresola na sali do ćwiczeń: 4 łóżka pojedyncze i łazienka na dole – dla osób dorosłych ćwiczących od rana.